Насіння від професіоналів - СП "Інтерагро Сквира"
 
ГОЛОВНА
ПРО
ПІДПРИЄМСТВО
НОВИНИ
ПІДПРИЄМСТВА
КОРИСНІ
ПОРАДИ
ПРАЙС
ФОРУМ
КОНТАКТИ
НОВИНИ
НАШОГО КРАЮ
 
 
АКЦІЯ
 

Насіння
Насіння сої
- Сорт сої Вiльшанка
- Сорт сої Сiверка
- Сорт сої Сузiр'я
- Сорт сої Устя
- Сорт сої Легенда
- Сорт сої Ворскла
- Сорт сої Муза
Насіння пшениці
- Сорт Лісова Пісня
- Сорт Олеся
Насіння ячменю
 

Рослинництво
 

Тваринництво
 
 

Фотогалерея
 

Відеогалерея
 
 
 
 
Про підприємство

Із народженням незалежної держави України на карті економічного розвитку Сквирського району, що на Київщині, 21 лютого 1992 року з'явилось сільськогосподарське підприємство з іноземними інвестиціями «Інтерагро Сквира». Його очолив Олександр Михайлович Сологуб – селянин з діда-прадіда, який виріс на цій землі і ще зі шкільної парти пізнав солоний присмак хліборобського гарту. Коли у 1990 році закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут ім. Погребняка, не вагався: свій фах почав шліфувати у Шамраївському колгоспі. Тут проявив волю, характер, ділові якості, і хвиля нових змін у суспільстві понесла молодого агронома шляхом боротьби за втілення у життя прогресивного та сучасного.


    Новоутворене підприємство було підтримане Сквирською районною радою, однак пережило доволі складний час становлення. Інфляція з'їдала всі кошти – інвестиційні і власний прибуток. Взятий орієнтир лише на рослинництво невдовзі вичерпав себе, і директор спрямував зусилля у русло багатовекторного господарського механізму. Чітко було визначено перспективу: вагомий прибуток забезпечать інтенсивний розвиток за новими технологіями, висока культура праці, сучасний стиль керівництва.


     На 1045 гектарах тут вирощують зернові і зернобобові культури. Культивуються сорти пшениць, ячменів, сої різних науково-дослідних інститутів та станцій України, а господарники мають ліцензії на право реалізації насіння. Істотно розширено посівні ділянки під ріпак. У 2001 році, до прикладу, досягнуто рекордної урожайності – 49,7 центнера з гектара, нинішнього (за не досить сприятливих погодних умов) – З0. На переконання Олександра Михайловича, ця культура завжди гарантує швидке надходження грошей, залишається високоліквідною.


     У Ленінському згодом зроблено ще один сміливий, але ризикований крок. П’ятнадцять років тому почали вирощувати сою. Перед тим директор провів ряд зустрічей, консультацій з науковцями Інституту землеробства Української академії аграрних наук, Білоцерківського агроуніверситету, Інституту кормів. Довелось і коліна позбивати, та у доробок інтерагрівців вписано вагому цифру – 29,6 центнера з гектара. Цьогоріч на окремих сортовипробувальних ділянках соя дала врожай до 35 центнера з гектара. Загалом підприємство стало базовим цих наукових закладів з дослідження нових сортів пшениць, ячменів і сої та почало викликати немалий інтерес з боку сільгоспколективів різних форм власності Київщини та інших областей держави.


     Досягнувши у землеробстві разючих позитивних змін, господарство 2003 року вибороло право на вирощування і реалізацію елітного насіння. Без сумніву, щороку підвищуються врожаї, щороку зростають й прибутки, їх же, однак, доводиться вкладати у новітні технології, будівництво тваринницьких приміщень, повертати отримані кредити тощо, а потрібно ж розвивати соціальну сферу села, створювати належні умови для проживання і праці молодим сім'ям, турбуватися про малозахищені верстви населення.
      Тому О.М. Сологуб зробив серйозну ставку на тваринницьку галузь. Споруджено свинарник-маточник, в якому можна розмістити 85 свиноматок, завершується реконструкція відгодівельника з утриманням свиней на глибокій підстилці. Отже, зорієнтувались на свинарство, як один з напрямків розвитку.


    Протягом останніх років повністю оновлено технічний парк, зведено чимало споруд сільськогосподарського призначення. Більшість зроблено завдяки налагодженій співпраці із банком «Аваль», який повірив у велику силу хазяйського хисту, побачив конкретні результати і вагому віддачу.


   В господарстві „Інтерагро Сквира” є всі необхідні технологічні можливості вирощування високоякісного насіння сільськогосподарських культур.


    Розроблені сівозміни. Насінницькі посіви розміщені по кращих попередниках.


    Наявність техніки дає можливість господарству проводити всі роботи вчасно і якісно. СП „Інтерагро Сквира” налічує два потужні зернозбиральні комбайни іноземного виробництва; 4 тяжких і 6 малих тракторів із необхідним сільськогосподарським інвентарем; насіннєочисна техніка ЗАВ-50, Петкус гігант-2 шт; пневмоколонка, вібростіл.  Зернотоки: площадки 3933 м2, навіси – 504 м2; складські приміщення – 6 шт місткістю 3000 тонн, напольна сушарка – 25 тонн.


    Поля господарства розміщені на чорноземах легко і середньосуглинкових. Ми маємо агрохімічний паспорт кожного поля. У нас широко використовуються мінеральні добрива і засоби захисту рослин, про що додаються спеціалізовані бухгалтерські форми первинного обліку.


    СП „Інтерагро Сквира” забезпечене висококваліфікованими кадрами з насінництва: головний агроном Левіцький Василь Володимирович – освіта вища, стаж роботи за спеціальністю 29 років; керуючий відділком Теличко Віталій Васильович – освіта вища, стаж роботи за спеціальністю 12 років; агроном насіневод Омельченко Світлана Миколаївна – освіта вища, стаж роботи за спеціальністю 15 років. Оператори очисних машин – постійні професійні працівники зі стажем роботи понад 10 років.


     СП „Інтерагро Сквира” співпрацює з Білоцерківською селекційною дослідною станцією, інститутом землеробства УААН с.Чабани, Миронівським інститутом пшениці, Вінницьким інститутом кормів. Цінними порадами та  інформацією по вирощуванню сільськогосподарських культур  нас забезпечують такі науковці: Бурденюк-Тарасевич Лариса Антонівна, Михайлов Вячеслав Григорович, Коломієць Лідія Андріївна, Петриченко Василь Флорович.
 

 
 
  Создание сайта - FOBS Copyright © interagro.org.ua