Насіння від професіоналів - СП "Інтерагро Сквира"
 
ГОЛОВНА
ПРО
ПІДПРИЄМСТВО
НОВИНИ
ПІДПРИЄМСТВА
КОРИСНІ
ПОРАДИ
ПРАЙС
ФОРУМ
КОНТАКТИ
НОВИНИ
НАШОГО КРАЮ
 
 
АКЦІЯ
 

Насіння
Насіння сої
- Сорт сої Вiльшанка
- Сорт сої Сiверка
- Сорт сої Сузiр'я
- Сорт сої Устя
- Сорт сої Легенда
- Сорт сої Ворскла
- Сорт сої Муза
Насіння пшениці
- Сорт Лісова Пісня
- Сорт Олеся
Насіння ячменю
 

Рослинництво
 

Тваринництво
 
 

Фотогалерея
 

Відеогалерея
 
 
 
 
Сорт сої Устя

Сорт сої Устя   виведено методом багаторазового індивідуального добору з гібриду від схрещування сортів Білосніжка та Жемчужна. Належить до маньчжурського підвиду, апробаційної групи сордіда.

Висота  рослин  70-75 см. Висота прикріплення нижніх бобів 11-13 см. Стебло темно-коричневе з рудим опущенням. Насіння овальне, жовте, рубчик коричневий, середній, овальний. Маса 1000 насінин  155-160 грам. У насінні міститься 41-42% протеїну і 19-20% олії.

Скоростиглий сорт сої, в умовах Київської області достигає за 102-104 днів. Стійкий до ураження найбільш поширеними хворобами, а також до понижених температур у період цвітіння та плодоутворення.

Сорт сої рекомендується для вирощування в лісостепових районах України в основних посівах. Завдяки скоростиглості може використовуватись як попередник для озимих культур.

Високі врожаї (30-35 ц/га) може забезпечити при нормах висіву при широкорядному і рядковому способах сівби 700-750 тис.схожих насінин на 1 га як за оптимальних строків сівби (початок травня), так і більш пізніх, при умові застосування ефективних гербіцидів та дотримання інших рекомендованих агротехнічних прийомів. 

 
 
  Создание сайта - FOBS Copyright © interagro.org.ua