Насіння від професіоналів - СП "Інтерагро Сквира"
 
ГОЛОВНА
ПРО
ПІДПРИЄМСТВО
НОВИНИ
ПІДПРИЄМСТВА
КОРИСНІ
ПОРАДИ
ПРАЙС
ФОРУМ
КОНТАКТИ
НОВИНИ
НАШОГО КРАЮ
 
 
АКЦІЯ
 

Насіння
Насіння сої
- Сорт сої Вiльшанка
- Сорт сої Сiверка
- Сорт сої Сузiр'я
- Сорт сої Устя
- Сорт сої Легенда
- Сорт сої Ворскла
- Сорт сої Муза
Насіння пшениці
- Сорт Лісова Пісня
- Сорт Олеся
Насіння ячменю
 

Рослинництво
 

Тваринництво
 
 

Фотогалерея
 

Відеогалерея
 
 
 
 
Вимоги сортів сої до умов вирощування

 

  • Грунти: найкращими є забезбеченіелементами живлення грунтиз близькою до нейтральної реакцією pH(темно-сірі опідзолені, чорноземні). Потребує чистих від бур'янів площ.

  • Попередники: кращими є озимі і ярі зернові, круп'яні, а також просапні культури.

  • Обробіток грунту: після зернових та круп’яних – 1-2 лущення і зяблева оранка на глибину 25-27 см та ранньовесняне боронування, потім культивація з вирівнюванням.

  • Удобрення: соя добре відзивається на грунтовуродючість, використовує післядію добрив, позитивно реагує на вапнування. Оптимальна доза добрив N30-60P60K45-90.

  • Найбільш ефективними є - фосфорно-калійні добрива. Вносити їх необхідно під основний обробіток грунту, а азотні весною перед сівбою. Обов’язковим заходом є обробка насіння перед сівбою препаратом бульбочкових бактерій.

  • Сівба. Сіяти потрібно, коли грунтна глибині 10 см прогріється до 10-12°С, за календарними строками - це ІІІ декада квітня – І декада травня. Спосіб сівбиширокорядний, ширина міжрядь - 45 см., на чистих площах і при використанні відповідних сортів можливий - суцільний.

  • Норма висіву. Для сортів Київська 98, Анжеліка, Елена – 600 тис. схожих насінин/га, для сортів Устя, Ворскла і Легенда – 700 -750 тис. насінин/га, глибина загортання 4-5 см. 

  • Догляд за посівами. Для боротьби з бур’янами на посівах сої проти однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур’янів краще застосовувати післясходовеобприскування гербіцидом Фабіану дозі 100 г/га. Для боротьбі з перерослою лободою, щоб підсилити дію Фабіануможна за допомогою баковою суімішіз Набобом (100 г/га + 1л/га). При необхідності проводять також 1-2 міжрядні рихлення – перше у фазу 3-4 справжнього листка і друге перед змиканням рядків.

  • Збирання врожаю. Збирають сою у фазі повної стиглості прямим комбайнуванням, при вологості зерна 14-16%. Швидкість обертання барабану 600-700 об/хв. Після збирання необхідно зразу провести очистку насіння і при необхідності просушити.

 
 
  Создание сайта - FOBS Copyright © interagro.org.ua